Кошик
Немає відгуків, додати
Контакти
Корпорація «SADCO»
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380660900220директор
+380671272595консультації та замовлення
+380542619254тел.
+380501593671бухгалтер
Надія Анатоліївна
УкраїнаСумська областьСумим. Суми вул. Білопільський шлях, б. 33
Мапа

Металообробка

          Підприємство володіє власними виробничими потужностями здатними переробляти більше 3000 т. металу в рік.

          Пропонована нами продукція широко використовується при комплексному будівництві.

          В даний час корпорація «SADCO» ― безперервно розвивається і займає гідне місце на ринку металоконструкцій. Підприємство, оснащене сучасним обладнанням.

          Величезне значення корпорація  надає вдосконаленню власного виробництва металоконструкцій, підвищенню кваліфікації своїх співробітників. Високий професіоналізм всіх працівників нашої корпорації дозволяє забезпечувати чудову якість продукції та якість надання будівельних послуг.

 

 

 

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

          Корпорація  «SADCO» здійснює виготовлення та встановлення різних виробів із металоконструкцій за типовими або індивідуальними проектами Замовника.

          Роботи ведуться у відповідності з технічними кресленнями, які надає або сам Замовник, або креслення виготовляються нашими фахівцями згідно із запропонованими Замовником ескізами.

          Розробляючи креслення для виготовлення металоконструкцій у першу чергу, ми керуємося реалізацією оптимального рішення, яке дозволить заощадити кошти замовника на матеріал і роботу, і в теж час буде відповідати всім заявленим вимогам.

          За бажанням замовника використовуються нестандартні конструкції, які можуть бути виконані в необхідні терміни і без будь-яких проблем.