Кошик
Немає відгуків, додати
+380501593671
Виробники
Контакти
Корпорація «SADCO»
+380660900220 директор
+380671272595 консультації та замовлення
+380542619254тел.
+380501593671бухгалтер
Надія Анатоліївна
УкраїнаСумська областьСумим. Суми вул. Білопільський шлях, б. 33
Мапа

Транспортне обладнання

          Для повної механізації вантажно-розвантажувальних робіт застосовуються транспортні механізми, які відрізняються видом виконуваних операцій:

  -         норії стрічкові – для переміщення зерна по вертикалі;

  -         транспортери стрічкові, безроликові,  і з зануреними скребками – для переміщення по горизонталі;

  -         самопливне обладнання;

          Елеватор наповнюється зерновою масою за допомогою спеціальних норій та транспортерів. Норії вважаються підйомно-транспортними конструкціями, з допомогою яких відвантажуються сипучі матеріали. Для горизонтального переміщення використовується спеціальний транспортер, який називають скребковим. Ці механізми завантажують або вивантажують з ємностей. Такі скребкові конвеєри допомагають переміщувати продукцію в потрібні місця.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

     За допомогою вертикальних підйомників або транспортерів, сипучий продукт з прийомних бункерів піднімається на вершину робочого приміщення, зважується, очищається від домішок, просушується і по верхньому конвеєру спрямовується на надсилосні транспортери. Останні механізми зсипають зерно в ємності-силоси. Вивантаження проводиться на нижні конвеєрні пристрої (їх встановлюють в  підсилосному поверсі) через спеціальні отвори з воронками на дні силосів.