Кошик
Немає відгуків, додати
Виробники
Контакти
Корпорація «SADCO»
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380660900220 директор
+380671272595 консультації та замовлення
+380542619254тел.
+380501593671бухгалтер
Надія Анатоліївна
УкраїнаСумська областьСумим. Суми вул. Білопільський шлях, б. 33
Мапа

Транспортне обладнання

          Для повної механізації вантажно-розвантажувальних робіт застосовуються транспортні механізми, які відрізняються видом виконуваних операцій:

  -         норії стрічкові – для переміщення зерна по вертикалі;

  -         транспортери стрічкові, безроликові,  і з зануреними скребками – для переміщення по горизонталі;

  -         самопливне обладнання;

          Елеватор наповнюється зерновою масою за допомогою спеціальних норій та транспортерів. Норії вважаються підйомно-транспортними конструкціями, з допомогою яких відвантажуються сипучі матеріали. Для горизонтального переміщення використовується спеціальний транспортер, який називають скребковим. Ці механізми завантажують або вивантажують з ємностей. Такі скребкові конвеєри допомагають переміщувати продукцію в потрібні місця.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

     За допомогою вертикальних підйомників або транспортерів, сипучий продукт з прийомних бункерів піднімається на вершину робочого приміщення, зважується, очищається від домішок, просушується і по верхньому конвеєру спрямовується на надсилосні транспортери. Останні механізми зсипають зерно в ємності-силоси. Вивантаження проводиться на нижні конвеєрні пристрої (їх встановлюють в  підсилосному поверсі) через спеціальні отвори з воронками на дні силосів.

элеваторное оборудование, оборудование для элеваторов, конюшня, оборудование для конюшен, для конкура, денники, препятствия, кормушки, детские площадки, спортивные площадки, воркаут, мишени, биатлон, конвейер, транспортер, нория, емкости, фермы, колонны, каркас, металлоизделия, сварка, металлообработка,  аератор, ворошитель, волокуша,самотечные трубы, клапан, скальператор, аспирация, зернометатели склады, навесы, емкости для минеральных удобрений, ворота, двери, для конюшен,