Кошик
Нет отзывов, добавить
Производители
Контакти
Корпорація «SADCO»
Наявність документів
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380660900220 директор
+380671272595 консультації та замовлення
+380542619254тел.
+380501593671бухгалтер
Надія Анатоліївна
УкраїнаСумська областьСумим. Суми вул. Білопільський шлях, б. 33
Карта

Аспіраційне обладнання

          Істотну частину обладнання елеваторів представляють аспіраційні пристрої, призначені для видалення пилу, який рясно виділяється при переміщенні зерна та багаторазовому його перекиданні. Із-за пилу, що знаходиться в повітрі приміщень елеватора, створюються незадовільні санітарно-гігієнічні умови для роботи.

          Шкідливий пил для машин, змішуючись з маслом і утворюючи загуслу замазку, він прискорює знос підшипників і зубчастих передач. Особливу небезпеку представляє легка займистість пилу. Тонкий шар пилу на всіх поверхнях приміщення і на машинах може бути причиною швидкого поширення вогню по всіх приміщеннях. Вогонь може з’явитися  в якому-небудь місці, наприклад від іскри, що виникла від удару металевих частин, іскри електродвигуна або короткого замикання електричних проводів і т. д. Крім того, органічний елеваторний пил при певному відсотку насичення ним повітря створює вибухонебезпечну суміш.

          Виконання технологічних функцій за допомогою аспіраційних установок полягає в очищенні зерна від сторонніх домішок. Зерно при вступі на елеватор очищають на зерноочисних машинах, щоб зменшити пиловиділення.

facebook twitter
в виде галереив виде списка

          Система аспіраційних пристроїв складається з магістрального трубопроводу, сполученого з усіма місцями рясного виділення пилу. Звідти пил разом з повітрям засмоктується вентиляторами і нагнітається по трубопроводах у прилади для відокремлення пилу.

элеваторное оборудование, оборудование для элеваторов, конюшня, оборудование для конюшен, для конкура, денники, препятствия, кормушки, детские площадки, спортивные площадки, воркаут, мишени, биатлон, конвейер, транспортер, нория, емкости, фермы, колонны, каркас, металлоизделия, сварка, металлообработка,  аератор, ворошитель, волокуша,самотечные трубы, клапан, скальператор, аспирация, зернометатели склады, навесы, емкости для минеральных удобрений, ворота, двери, для конюшен,