Кошик
Немає відгуків, додати
Виробники
Контакти
Корпорація «SADCO»
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380660900220директор
+380671272595консультації та замовлення
+380542619254тел.
+380501593671бухгалтер
Надія Анатоліївна
УкраїнаСумська областьСумим. Суми вул. Білопільський шлях, б. 33
Мапа

Обладнання для конюшень

Корпорація «САДКО» використовує ті ж технології, що і іноземні виробники. Обладнання виготовляється із сировини відмінної якості: висококласна сталь, деревина дуба, ясена, сосни; німецька фурнітура. А ось ціна такого обладнання набагато нижче аналогічного обладнання від зарубіжних виробників, адже сюди не включена дорога доставка, митні платежі, і головне - вона не залежить від курсу валют. Тому, замовляючи обладнання  для конюшень корпорації «САДКО», клієнт точно знає точні терміни виготовлення та доставки замовлення.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

ВІН є божеством у 23 народів світу. Завдяки ЙОМУ стало можливе ведення сільського господарства в великих масштабах, подолання великих відстаней, будівництво міст і захист території держав. ВІН пройшов тисячоліття пліч-о-пліч з людиною та ім'я йому - ЙОГО Величність Кінь. Важко знайти у світі більш добре, чесне, чуйне створення, ніж кінь. 

А зараз, нам випала нагода віддячити цих прекрасних тварин за все, що вони зробили для людства. Одним з проявів подяки може стати продукція корпорації "САДКО", яка забезпечить Вашим коням комфортний і безпечний відпочинок та роботу.