Кошик
Немає відгуків, додати
Контакти
Корпорація «SADCO»
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380660900220 директор
+380671272595 консультації та замовлення
+380542619254тел.
+380501593671бухгалтер
Надія Анатоліївна
УкраїнаСумська областьСумим. Суми вул. Білопільський шлях, б. 33
Мапа

Обладнання для конюшень

ВІН є божеством у 23 народів світу. Завдяки ЙОМУ стало можливе ведення сільського господарства в великих масштабах, подолання великих відстаней, будівництво міст і захист території держав. ВІН пройшов тисячоліття пліч-о-пліч з людиною та ім'я йому - ЙОГО Величність Кінь. Важко знайти у світі більш добре, чесне, чуйне створення, ніж кінь. 

А зараз, нам випала нагода віддячити цих прекрасних тварин за все, що вони зробили для людства. Одним з проявів подяки може стати продукція корпорації "САДКО", яка забезпечить Вашим коням комфортний і безпечний відпочинок та роботу.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

Корпорація «САДКО» використовує ті ж технології, що і іноземні виробники. Обладнання виготовляється із сировини відмінної якості: висококласна сталь, деревина дуба, ясена, сосни; німецька фурнітура. А ось ціна такого обладнання набагато нижче аналогічного обладнання від зарубіжних виробників, адже сюди не включена дорога доставка, митні платежі, і головне - вона не залежить від курсу валют. Тому, замовляючи обладнання  для конюшень корпорації «САДКО», клієнт точно знає точні терміни виготовлення та доставки замовлення.

элеваторное оборудование, оборудование для элеваторов, конюшня, оборудование для конюшен, для конкура, денники, препятствия, кормушки, детские площадки, спортивные площадки, воркаут, мишени, биатлон, конвейер, транспортер, нория, емкости, фермы, колонны, каркас, металлоизделия, сварка, металлообработка,  аератор, ворошитель, волокуша,самотечные трубы, клапан, скальператор, аспирация, зернометатели склады, навесы, емкости для минеральных удобрений, ворота, двери, для конюшен,