Кошик
Немає відгуків, додати
Контакти
Корпорація «SADCO»
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380660900220 директор
+380671272595 консультації та замовлення
+380542619254тел.
+380501593671бухгалтер
Надія Анатоліївна
УкраїнаСумська областьСумим. Суми вул. Білопільський шлях, б. 33
Мапа

Денники

Головним обладнанням стайні є денники (індивідуальні стаєнні бокси), в яких коні проводять більшу частину свого життя. Корпорація «САДКО»  пропонує різні моделі і модифікації денників для стаєнь власного виробництва. Існує безліч  варіантів виготовлення стандартних або ексклюзивних денників площею від 9 до 20 кв.м. з використанням різних матеріалів - цегла, бетон, дерево, метал, пластик. Залежно від функціональних вимог денники можна поділити на 3 групи: стаціонарні, трансформовані і мобільні.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

Денник для коня - це відгороджене приміщення в стайні, яке призначене для утримання тварини. Тут кінь проводить більшу частину часу. Денників розташовують уздовж проходу по обидві або одну його сторону.

Внутрішнє оздоблення стайні - завдання складне і архіважливе.

элеваторное оборудование, оборудование для элеваторов, конюшня, оборудование для конюшен, для конкура, денники, препятствия, кормушки, детские площадки, спортивные площадки, воркаут, мишени, биатлон, конвейер, транспортер, нория, емкости, фермы, колонны, каркас, металлоизделия, сварка, металлообработка,  аератор, ворошитель, волокуша,самотечные трубы, клапан, скальператор, аспирация, зернометатели склады, навесы, емкости для минеральных удобрений, ворота, двери, для конюшен,