Кошик
Немає відгуків, додати
Виробники
Фільтри
Диапазон цен, грн.
НаявністьСтрана производитель
Контакти
Корпорація «SADCO»
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380660900220директор
+380671272595консультації та замовлення
+380542619254тел.
+380501593671бухгалтер
Надія Анатоліївна
УкраїнаСумська областьСумим. Суми вул. Білопільський шлях, б. 33
Мапа

Конюшні( стаціонарні,каркасні, модульні, пересувні, літні)


Основним елементом інфраструктури кінних споруд є конюшня. Стайні можуть бути споруджені у вигляді відокремлених капітальних будівель або збірних будівель, а також поєднуватись під одним дахом з ареною. Капітальні споруди стайні є фундаментальними та довговічними, дають можливість реалізувати численні варіанти творчості дизайнерської та архітектурної думки з використанням різних технологій та будівельних матеріалів. В умовах обмеженого бюджету або при необхідності збереження природного ландшафту для будівництва конюшні готові конструкції активно застосовуються.

 

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

 Для їх будівництва не потрібно затвердження та дозволу, і немає необхідності використовувати важку будівельну техніку. Перевагою збірних будівель стайні порівняно з капітальними конструкціями є менша вартість, простий і швидкий монтаж, а також можливість комбінування стандартних секцій за індивідуальними розмірами. Конструкція збірної конюшні розраховується для необхідного снігового навантаження, вітру, температури та інших атмосферних явищ.